Blackberry Leap

Başarının Gücü

Blackberry Leap modern ve güçlü dizaynı ile seni yeni bir çağa davet ediyor. Hayatının başlangıç noktası sensin, onunla her şeye yeniden başla. 5” ekran boyutu, Blackberry işletim sisteminin gücü, 16 GB dahili hafıza, 8 megapiksel kamera ve güçlü batarya.

Akıllı Telefonunuzda Güvenliği Hissedin

Artık sahip olduğunuz her şey akıllı telefonunuzda. Özel mesajlarınız, fotoğraflarınız, kişisel hatta banka bilgileriniz. Size ait her şeyi en güvenli şekilde korumak istemez miydiniz? Blackberry Leap’in yüksek güvenlik standartları ile kendinizi çok daha rahat ve güvende hissedeceksiniz. Sizi ve bilgilerinizi koruyacak güçlü işletim sistemi ile Blackberry Leap en büyük yardımcınız olacak.

Sınıfının En İyisi

Blackberry Leap ile sınıfının en iyisi yeni klavye ile tanışın. Öyle bir klavye ki sizin yazım şeklinizi hatırlar ve size özel önerilerde bulunur. Size özel ve sizi düşünen bu klavye ile mesajlaşmalar ve kullanım çok daha kolay ve akıcı. Sabah 9’dan akşam 5’e kadar tüm gün akıllı telefonunuzla çalışıyorsunuz. Tüm gün boyunca mesajlaşıyor musunuz? Blackberry Leap güçlü bataryası ile standart kullanımda (kullanıma göre değişim gösterebilir) 25 saate kadar batarya ömrü sunar.

          Blackberry’nin Kişisel Asistanı

                        Hem yazılı olarak hem de sesle kontrol edebileceğiniz Blackberry kişisel asistanı ile artık yeni bir yardımcınız olacak. Onunla mail lerinizi kontrol edin,
                        takviminizi kolayca oluşturun. Arabada, toplantıda veya dinlenirken sizin için önemli olan her şeyi düzenler.